Kırıtaklar Selçuk Mandırası

  • Proje Tarihi: 2016

FİRMA Hakkında:

Kırıtaklar Selçuk Mandırasının temelleri 1959 yılında İzmirin Selçuk İlçesinde Kırıtaklar süt ürünleri San. Tic. LTD ŞTİ. ’nin kurulması ile atıldı. Kırıtaklar , süt ve süt ürünleri kategorisinde 50’e yakın çeşidiyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Geleneksel peynir çeşitlerini sevenler ve yöresel tatlardan vazgeçemeyenler için geliştirdiği ürünlerle tüketicileri buluşturan Kırıtaklar , 1986’dan bu yana Türkiye’nin dört bir köşesindeki Migros alışveriş merkezleri için Peynir ve yogurt üretmektedir.


Lermioğlu Un Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti.

  • Proje Tarihi: 2016

FİRMA Hakkında:

Firmamız Lermioğlu Un Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.'nin kuruluşu 1960 yılına dayanmaktadır. LERMİOĞLU 1995 yılında ilk atılımı yaparak un sektörüne adım atmış ve on yıla yakın bir süre bu sektörde faaliyet gösterdikten sonra 2004 yılında hisselerini devrederek Lermioğlu Un Gıda Sanayi ve ticaret limited sirketi adı altında üretim faliyetine geçtmiştir.


Heritage Threading Salon

  • Proje Tarihi: 2015

Firma Hakkında:

Heritage Threading SalonOur salon will change the way you think about threading. A friendly staff, a relaxing atmosphere, the best prices in town will give you an experience that will leave you glowing both inside and out.

Selçuk Kuyumculuk

  • Proje Tarihi: 2015

Firma Hakkında:

2002 yılında kuyumculuk sektörüne SELÇUK KUYUMCULUK adı altında kaliteli ürün ve moda tasarım ölçülerinin her bir ayrıntısını içinde barındıran mağazamız her zaman güncel olan ürünleri hızla değişen modayı takip etmektedir. Sektörde saygınlığı ile bilinen firmamız “KUSURSUZ HIZMET” prensibiyle yola çıkmış bu alanda kendini sürekli geliştirmiştir. Hızla gelişen sektör, beraberinde bazı ihtiyaçları da doğurmuştur.

Sıla Transportation

  • Proje Tarihi: 2014

Firma Hakkında:

Sila Transportation is passionate about serving our customers with reliable and affordable transportation. Our objective has always been to provide the ultimate level of excellence, and we strive for complete client satisfaction.

The Milano Pizza

  • Proje Tarihi: 2014

Firma Hakkında:

We use only the finest ingredients in our restaurant, all of which are fresh, and never frozen. Whether you are in the mood for pizza, burgers, or subs, we have a wide menu selection to hit the mark at any time of day.

Custom Wrap Center

  • Proje Tarihi: 2014

Firma Hakkında:

Custom Wrap Centeris a full service vinyl application company. Our team of installers are some of the finest in the industry with the experience and know-how to accomplish your vinyl installation quickly, effectively and with long lasting quality!

EfesCity Gayrimenkul ve Emlak Danışmanlığı

  • Proje Tarihi: 2015

Firma Hakkında:

İzmirin Selçuk Efes ilçesinde faaliyet göstermekte olan Efescity Gayrimenkul danışmanlık bürosu için tasarlanmış Web sitesi yönetim paneli ile birlikte.

Egi Installation

  • Proje Tarihi: 2014

Firma Hakkında:

Egi Installation a full service vinyl application company. Our team of installers are some of the finest in the industry with the experience and know-how to accomplish your vinyl installation quickly, effectively and with long lasting quality!