Nicemil

Türkiye'nin en gelişmiş e-ticaret yazılımı

En büyük e-ticaret sitelerinin kullandığı, Tükiye'nin en iyi e-ticaret alt yapısı ile başarıyı zaman kaybetmeden yakalayın. Benzersiz kapsamda, 7/24 Teknik Destek, Kampanya Kurguları, Pazarlama Modülleri ve Mobil Uygulamalar ile fark yaratın!

Nicemil

Anahtar Teslim E-ticaret

E-Ticaret yapmak istiyorum ama nasıl mı diyorsunuz? Hiç Merak Etmeyin E-Ticaret sistemin kolay uygulamaları ve verdiği ücretsiz birebir eğitimler sayesinde e-ticaret sitenizi kısa zamanda oluşturabilir, satışlara başlayabilirsiniz.

Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

E-ticaret sisteminin kolay ürün girişi yapabilmeniz, siparişlerinizi kolay takip edip gönderebilmeniz ve satışlarınızı detaylı raporlayabilmeniz için kullanıcı dostu, kolay arayüzleri vardır.

Özel Modüller

E-ticaret daha hızlı, daha pratik! Tek tuş ile fatura kesme, kargo ve diğer entegrasyon modülleri, hızlı ve kolay ürün ekleme seçenekleri ve daha birçok gelişmiş modül ile ticaretinizi kolaylaştırın.

Fatura Kesme Özelliği

E-ticaret sitenizde yaptığınız satışların faturalarını tek tuşla bastırın! Ayrıca kestiğiniz faturaların tüm dökümlerini excel ile alın, muhasebe programlarına fatura kesmek için ekstra ücret ödemeyin.

7 /24 Telefon ile Destek Kolaylığı

Dilediğiniz zaman ulaşıp cevap alabileceğiniz, size zaman kaybettirmeyecek teknik ekip 7/24 hizmetinizde. İster arayın, ister yazın, ister ücretsiz dökümanlarımızdan yararlanın!

Banka ve Özel Ödeme

Tüm bankaların sanal pos alt yapıları sisteme entegre durumda. Tek yapmanız gereken sanal pos şifrelerinizi yönetim paneliniz üzerinden girmeniz. Bunun dışında Paypal, Payu, Ipara, Iyzico gibi özel ödeme sistemleri de sizler için hazır durumda.

"fa fa-check"

Entegrasyon Seçenekleri

ETicaret sitemin esnek yapısı sayesinde bir çok tedarikçi entegrasyonu, web service entegrasyonları, kargo entegrasyonları, muhasebe ve erp entegrasyonları hali hazırda sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken entegre olmak istediğiniz firmayı söylemek!

Detaylı Sipariş ve Kargo Yönetimi

E-ticaret sitenizden aldığınız tüm siparişleri adım adım yönetebilir, raporlayabilirsiniz. Entegrasyon alt yapısı olan tüm kargo şirketleri ile entegrasyon sistemi sayesinde kargo bilgilerini web siteniz üzerinden yayınlayabilir siparişlerinizi kargo sistemine anında aktarabilirsiniz.

Ücretsiz Tasarım Desteği

Ben ne anlarım tasarımdan, tasarımcım yok mu diyorsunuz? Ticimax bu konuda da yanınızda. Sadece Ticimax'ta olan bu hizmet ile Special Max e-ticaret paketimiz ile çalıştığınız süre boyunca banner ve kampanya görsellerinizi ücretsiz hazırlanıyor.