Nicemill interaktif dijital Ajans

Nicemill Tanımlar Tasarlar Uygular Geliştirir Açıkçası kazandıran çözümler üretir.

NiceMill Amerika, Hollanda ve Turkiye'de web tasarım sektöründe bünyesinde bilgisayar mühendisi bulunduran bir Yazılım ve Reklam firmasıdır.Dünyaca ünlü Amerikan firması DELL-EMC firması ile İş ortaklığımız ve Buna ek Hindistanın en büyük yazılım firması olaran FATBİT emin adımlarla digital dünyada kurumsallaşma serüvenüne sektörde devam etmektedir,

Şirketimiz, ticari özel yazılımlara entegre çalışan mobil uygulamalar, ticari yazılımlara entegre çalışan intranet, özel web yazılım projeleri ve bilgilendirme ekran yazılımları geliştirmiştir. Bunun üzerine ERP-CRM sistemleri ve güçlü dinamik grafik çalışmaları gerçekleştirmiştir.

Web yazılımlarına önem veren firmamız uzman kadrosu ile Linux ve Microsoft tabanlı PHP,ASP.NET MVC, .NET FRAMEWORK, Razor View Engine, Entity Framework, Ajax, Jquery ve AngularJS dilleri ile dinamik web siteleri ve mobile uygulamları hazırlamaya başlamıştır

Uzman kadromuz, en az 5 yıl iş tecrübesine sahip bilgisayar mühendislerinden oluşmuştur. Bunların İçinde MIT (Massachusetts institute of technology) ve Bridgewater state university gibi Amerikanın önde gelen üniversitelerinden mezun arkadaşlarımız bulunmaktadır.


Nicemill Ekibine Katılmak İstermisiniz

Bizler Tasarımcıyız. Bizler Yaratıcıyız. Biz Nicemill Ekibiyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Marka / Kimlik Oluşturma

Kurumsal kimlik tasarımı, kurum duruşunu ve başarısını temsil eder.

Marka yönetimi,logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı , firmanızın imzası ve özetidir.

Bu yüzden tüm bu çalışmaları uzman kişilerce yürütülmesi gerekir. Nicemill, uzman ekibi ile tüm bu hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Web Tasarım

İlk izlenim her zaman çok önemlidir. Bir kurumun sanal yüzü ise web sitesidir.

Bu yüzden web site tasarımı yapılırken bazı noktalara dikkat etmek gerekir.

Web Yazılım

Web Yazılım, web sitenizdeki içeriklerin sizin tarafınızdan istenildiği an ve kolayca, eklenmesi, değiştirilmesi veya güncellenme işleminin

yapılmasını sağlayan uygulamalardır. Bu uygulamalar, statik görsellikten uzak, güncel ve işlevseldirler. Alışveriş siteleri, haber siteleri, forum siteleri ve bunlar gibi birçok site web programlamayla oluşur.

SEO / Adwords

SEO yani arama motoru optimizasyonu, web siteniz için doğal (organik) trafik oluşturmak ve bunu gün ve gün artırmak için çeşitli strateji ve taktikleri içeren çalışmanın adıdır. Müşteriniz sattığınız ürün veya hizmetin adını bir arama motorunda

arattığında çıkan doğal sonuçlarda sizin yerinize rakibinizin çıkması web sitenizde SEO hizmetlerinden yararlanmanız gerektiğine işaret eder. SEO hizmetlerini de profesyonel seo danışmanlığı yapan bir firmadan almanız gerekmektedir.

Sosyal Medya

Sosyal medya, günümüzde reklamların en hızlı yayıldığı mecra olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum özellikle hizmet sektöründe kendini çok belirgin bir şekilde göstermektedir.

Basılı İşler

Katalog, afiş / rollup, ambalaj, menü, broşür gibi aklınıza gelebilecek tüm basılı işlerinizi hazırlanmasına yardımcı oluyoruz.

Prodüksiyon

Fotoğraf ve Video çekimlerinde sizlere profesyonel bir kadro ile hizmet veriyor ve önce sizlerin sektördeki gücünü keşfediyoruz. Fotoğraflarınızın ve videolarınızın tüm rötuş, montaj, kurgu ve filtreleme işlemlerinin sürecini grafikerlermiz yönetiyor.

Çözüm Ortaklarmız

Nicemill interaktif dijital Ajans
Nicemill interaktif dijital Ajans
Nicemill interaktif dijital Ajans
Nicemill interaktif dijital Ajans
Nicemill interaktif dijital Ajans
Nicemill interaktif dijital Ajans
Nicemill interaktif dijital Ajans
Nicemill interaktif dijital Ajans