Arama Motoru Optimizasyonu (Seo)

Nicemill müşterilerinin ihtiyaçlarına uyarlanmış SEO (Arama Moturu optimizasyonu) çözümleri sunar. Arama motoru optimizasyonu kavramını bütünsel bir yaklaşımla ele alarak,hizmetlerimizi müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda belirliyoruz. Amacımız SEO’yu firmaların klasik satış-pazarlama kanallarına entegre etmektir.

Türkiye'de ve İrlanda faaliyet göstermekte olan ve müşterilerimizin arama moturu sayesinde sorunsuz bir şekilde üst sıralar da çıkmasını sağlıyoruz. Talep edildiği takdirde, her zaman projeye göre uyarlanmış, kişiye özel ve en ekonomik fiyat teklifinin garantisini veriyoruz. Bu durumda önemli olan, Nicemill’de daha optimizasyonun en başında belirlenen tutarlı bir şekilde uygulanması gereken hedef anlaşmasıdır. Bu sektörde bir çok ödüller alan bir iş ortağı ile çalışmaktan gurur duyuyoruz.


Size Neler Suna biliriz

Nicemill interaktif dijital Ajans

Kelime arama sonuçlarında web sitenizi en üst sıralara çıkarmayı,

Ziyaretçilerinize kaliteli bir gezinti deneyimi ve doygun içerik sunmayı,

Rekabette olduğunuz firmaların internet ortamında üstüne çıkarmayı,

Adresinizi, harita arama sonuçlarında en üst sıralarda çıkarmayı,

Firmanızın Mobile uygulamar ve facebook sayfalarında reklamları,

Web sitesi Optimizasyon Analizi

Arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralarda yer edinmek için öncelikle sitenin detaylı bir optimizasyon analizinden geçirilmesi gerekir. Böylelikle web sitesinin eksikleri ve optimizasyon için yapılması gereken işlemleri belirleriz.

Web Site Optimizasyonu

Nicemill interaktif dijital Ajans

Web sitenizin optimizasyon analiz sonuçları optimizasyon yol haritasını belirlemiş olur. Bu sitedeki yazılı içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden, resimlerin isimlendirilmesinden ve metataglardan başlayabilir. Sitede yapılacak ufak değişikliklerden ve eklemelerden başlayıp gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar gidilebilir.

Arama motorlarına kayıt

Nicemill interaktif dijital Ajans

Sitenizi arama motorlarına, katalog ve portallarına kayıt yapıyoruz. Kayıt işlemi arama motorlarının özelliklerine göre manuel ya da otomatik olarak yapılabilmektedir. Detayli bir dokümantasyon ve pozisyon raporu. Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dokümentasyonu.

Optimizasyon ayarı ve takibi

Nicemill interaktif dijital Ajans

Arama motoru optimizasyonu sonrası arama motoru web sitenizi yeniden indeksler. İndexlendikten sonra gerekirse bir düzeltme ya da ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir. Genel olarak web sitesinin yılda bir kere gözden geçirilip önemli arama motorlarında düzeltme ya da optimizasyona tabi tutulması gerekmektedir. Optimizasyon hizmetimizle web sitenizin arama motorlarında sürekli üst sıralarda kalmasını sağlamaktayız.


Firmanızın ihtiyacına göre esnek yapıda Fiyat Değerlendirmesi

Yarış başladı. Bu büyük pazardan bir parça da siz almak istemezmisiniz ?