Haritalara Kayıt

İşletmenizi Haritalar’a kaydetmek aramalarda firmanızın adres, telefon, e-posta, web sitesi gibi tüm detayların bir çırpıda görünmesine olanak tanır. Ayrıca firmanız ismiyle ya da adresiyle Haritalar üzerinden arandığında uydu görüntüsü dahil olmak üzere net şekilde görülebilir.

Haritalarda Yer Almanın Faydaları

Google, Yandex, Apple gibi online harita hizmeti veren bu dev firmaları kullanmak özellikle büyük-küçük işletmeler için çok büyük faydalar sağlıyor. Müşteriler firmalar hakkında ön bilgiye sahip olmak için internet üzerinden yapmış olduğu aramalarda karşılarına ilk çıkan adrese bakıyorlar. İşte tam da bu noktada harita kaydı büyük önem arz ediyor. Harita kaydı arama kriterlerinde arama motorunda ilk sıralarda çıkmanızı ve işletmeniz için prestij oluşturmanıza artı sağlıyor. Web siteniz, iletişim bilgileriniz, çalışma saatleriniz, yol tarifiniz, firmanızla ilgili fotoğraflar ile bu sistem üzerinde yer alarak potansiyel müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlayın.

Ödemeler YILLIK Değil, ömürlüktür. Sadece güncelleme yapılırsa ödeme talep edilir. Örneğin; Adres değişikliği için güncelleme bedeli gibi.

Fiyatlara KDV Dahil Değildir.

GOOGLE Harita Kaydı
250 TL
KDV Dahil değildir
YILLIK DEĞİL, ÖMÜRLÜK HESAP YÖNETİMİ
Sizin adınıza hesap oluşturulur ve tüm yönetim bilgileri size verilir.
İşletme bilgilerinizi düzenleyin
Müşterilerle güncellemelerinizi paylaşın
Kullanıcıların işletmenizi nasıl bulduğuna ilişkin analizler alın
Google My Business uygulamasıyla işletmenizi kendi vaktinize göre yönetin
Müşteri analizlerinizi kontrol edin
İş çalışma saatlerinizi güncelleyin
İş yerinizin fotoğraflarını paylaşın
SATIN AL

Haritaya taşının

Doğrulanmış işletme bilgileriniz Google Haritalar’da görünerek müşterilerinizin işletmenizin yol tarifini almasına yardımcı olur. Ayrıca müşteriler işletmenizin oylarının ve incelemelerinin yanı sıra iletişim bilgilerine de ulaşabilir.

Web’de kendinizi gösterin

Bir sonraki müşteriniz bir tık uzağınızda olabilir. Google’a taşındığınızda müşterilerinizin çalışma saatleri, iletişim bilgileri ve yol tarifi de dahil olmak üzere işletmeniz hakkındaki bilgileri çevrimiçi olarak bulmasını kolaylaştırırsınız.