gtag('config', 'UA-151169725-1');

E-Ticarette Sosyal Medya Kullanımı

İnternet sitesi, artık her markanın e-dükkanı. Olmazsa olmaz. İtiraf edelim ki en sevimli internet sitesi bile biraz soğuk. Dükkanınızda, müşterinize bir çay veya kahve ikram edemediğiniz piksellerden oluşan bir alan. 

Yeni kurduğunuz ya da var olan markanız için sosyal medya ile nasıl başarı yakalarsınız? Yukarıda da link olarak bıraktığımız “Dijitalde Döngü ve Denge” yazımızda göreceğiniz gibi dijitalde başarı yakalamak adına tüm araçları bir döngü içinde ve dengeli şekilde kullanmalısınız. 

Sosyal Medya İle Tüm Kapılar Aralanıyor

Bu blogda konumuz sosyal medya. Markaların sosyal medya araçlarını etkin kullanmaktan başka bir çıkış yolu kalmadı günümüzde. Tüm potansiyel alıcılarınız, kitleniz sosyal medyada. Ürün veya hizmetinizi tanıtmanız ve doğal pazarlama yapabileceğiniz yer sosyal medya araçları. Bu süreçte ise kitleniz daha uzun saatler sosyal medyada.

Sosyal medyanın doğru yönetimine ayırdığınız bütçe size tahmininizden daha çok gelir dönüşü sağlayabilir. Biz bunu hep deneyimliyoruz.

Markaların ve yeni girişimde bulunmak isteyenlerin aklında çılgın sorular var. Algoritmalar sürekli güncelleniyor. Dijital çağda bir başarı yakalamak istiyorsanız tüm kurallara iyi hakim olmak durumundasınız. Deneyimlerimiz neticesinde size şu soruyu açıkça sormak isteriz; “Markanıza, gelişimine odaklanmak ve büyümek mi istersiniz? Yoksa “Hem üretim hem de dijital pazarlama süreçlerini de ben yürüteceğim mi diyorsunuz?” 2. seçenek ile yola çıkıp sonrasında “Bu yol yanlış, profesyonel bir destek almalıyım.” diyenler ile uzun uzun otururuz masa toplantılarında. Tabi bu dönemde online toplantılarda 🙂 açık bir sağlama sunmak isteriz ki dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimine ayırdığınız bütçe size katlanarak dönecek olan rakamlardır. 

Siz Metabolizmanızı Koruyun, Markanızın Geleceğini Nicemill’le

Siz Metabolizmanızı Koruyun, Markanızın Geleceğini Webolizma

Doğru bir dijital ajans ile çalışarak, en doğru yatırımı yaptığınızı görebilirsiniz. Sosyal medya araçlarına özel olarak hazırlanmış içerikler, doğru görseller ve doğru zamanlamada çıkılan sponsorlu reklamlar ile geri dönüşleri hızla görebilirsiniz. Harika ürün ya da hizmete sahip olabilirsiniz, müthiş bir iş fikriniz olabilir. Bunun için sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanmak markanızı büyütecek organik ve önemli bir araçtır. Dijital Çağ artık tamamen başladı. Savunmasız kalmayın! Siz metabolizmanızı koruyun, markanızın geleceğini Nicemill korusun!

%d blogcu bunu beğendi: