Nicemill olarak müşteri odaklı yaklaşımımızla hizmet potansiyelimizi maksimum seviyeye çıkartmayı ve müşterilerimize çok yönlü bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz.

 

MARKANIZA İYİ GELECEK REKLAM AJANSI

Bir Dijital Reklam Ajansı olarak onlarca marka ve mecra içinden öne çıkmak için de dikkat çekmek gerektiğini biliyoruz.

Nicemill Firması Çağlar ÇAMLIK tarafından 2018 Yılında Efes Selçuk – İzmir’de Kurulmuştur ve İzmir , Aydın bölgelerine çeşitli işler yapmaktadır. Çağlar Çamlık’ın katkılarıyla ivme kazanan firma Türkiye’de birçok firmaya hizmet vermektedir.

Reklam sektöründe 2018 yılından bugüne 100 den fazla kurumsal firmaya hizmet veren Nicemill Firması Yurt-dışında ve Türkiye’de Networking Olarak hedeflerine ilerliyor ve her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, Nicemill ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.

Diğer reklam ve medya şirketlerinin aksine; çalışma prensibimiz ile daha fazla markaya, sektöre, şehre, ülkeye hitap ederek; rahat çalışma alanları ile sizlere mutlu olduğumuz işleri sunabiliyoruz. Bu prensibe ‘’ Nicemill ‘’ adını veriyoruz. Bu prensip 3 halkadan oluşur.

 

Markalarımız

Fikirleriniz önemsiyoruz.Sizden gelen tüm e-postaları okuyor ve değerlendiriyoruz. Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi yazın.