KARTVİZİT

kartvizit, kişisel ve işletme bilgilerinizi taşıyan, zevklerinizi yansıtan, ve iletişim bilgilerinizi içeren fonksiyonel kartınızdır

KANVAS TABLO

Istediğiniz görselleri kanvas yumuşaklığı üzerinde tablolaştırarak, evinizi ve ofisinizi dekore edebilirsiniz. 

BROŞÜR

Broşür, tanıtım amacı taşıyan, renkli olarak hazırlanan tanıtım kitapçığı. 

DERGİ

Haftalık, aylık, dönemlik yayınlarınızı istediğiniz adetlerde uygun fiyatlarla bastırabilirsiniz. Dergi baskıları parlak kuşe kağıtlara uygulanıp tel ile dikilir.

AFİŞ/POSTER

Tanıtım ve duyurularınız için, evinizin ya da ofisinizin görsel bütünlüğü için, dilediğiniz ebatlarda poster ve afişleri,Efes Reklam’dan temin edebilirsiniz.

AMERİKAN SERVİS

Amerikan servisler, restoranınızda ya da kafenizde kullan at doğasıyla işinizi kolaylaştırırken, müşterilerinizi yeniliklerinizden haberdar etmenizi sağlar.

BANNER

Genellikle büyük ebatlarda, işletmenizin  reklamını yapmak, bir organizasyonu tanıtmak gibi amaçlarla dış mekana asılan kağıda göre daha kalın ve dayanıklı olan bir materyaldir.

KİTAP

Yayınevine, anlaşmalara gerek duymadan kendi yazılarınızı, şiirlerinizi kendinize saklayacak, ya da sevdiklerinizle paylaşacak kadar kitaplaştırabilirsiniz.

KATALOG

Markanızın bütün bilgilerini ve tanıtımlarını alan sınırlaması yaşamadan istediğiniz şekilde ortaya koyabilirsiniz.

CEPLİ DOSYA

Kağıtlarını ve evraklarınızı organize ve kategorize etmek, müşterilerinize sunacağınız kağıtları korumak için, firmanız için özelleştirilmiş cepli dosyaları kullanabilirsiniz.

AFİŞ/POSTER

Tanıtım ve duyurularınız için, evinizin ya da ofisinizin görsel bütünlüğü için, dilediğiniz ebatlarda poster ve afişleri,Efes Reklam’dan temin edebilirsiniz.

DAKATO

Dakota; ahşap malzemeyi andıran kesimi ve uygulaması kolay olan bir reklam mecrasıdır. Dakota 1mm, 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 8mm, 10mm olarak üretilmektedir

DAVETİYE

Düğün, konferans, seminer, ödül töreni gibi özel günlerinizde yanınızda olmasını istediklerinize ulaşmanızı sağlayan davetiyeleri, çok çeşitli kağıt, tasarım örnekleri ve ebatlarda kişisel isteklerinize göre oluşturabilirsiniz.

EL İLANI

Tanıtım amacı taşıyan, renkli olarak hazırlanan El İlanı. Çoğunlukla sıklıkla ziyaret edilen yerlerde ve danışma masalarında bulunur

MENÜ

Tel dikiş menü, spiralli menü, pvc menü, sıvama menü, vidalı menü,2 katlamalı, 3 katlamalı menü, ipli menü, bristol sıvama menü, ipli menü .özel kesim menü gibi bir çok seçenek arasından cafenizi en iyi yansıtanı seçebilirsiniz.

TABELA

Işıklı tabela, ışıksız tabela, pleksi kutu harf, krom kutu harf, yönlendirme tabela gibi çeşitlerimiz için fiyat alabilirsiniz.

MARKANIZI ÜST NOKTAYA TAŞIYACAK PROFESYONEL ÇÖZÜMLER SUNARIZ
ŞİMDİ SİZLERE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için kayıt olun!