AKINSOFT Perakende Çözümleri

 

WOLVOX ERP programımız ile ürünlerin fiyatlarını Fiyatmatik ile kolayca görüntüleyin. Desteklenen yazarkasa ve terazilere WOLVOX ERP programımız ile tam entegrasyon sağlayın. Ürünlerine barkod üretmek isteyen firmalar için geliştirdiğimiz programımızdır. AKINSOFT programlarında Caller Id sistemi kullanarak müşteri bilgilerini arama anında otomatik olarak görmek isteyen kullanıcılarımız için geliştirdiğimiz programımızdır.

Kullanım Kolaylığı

Akınsoft Hızlı Satış Programı, herkesin kolayca kullanabileceği basit bir programdır. Bu nedenle de perakende sektöründeki işletmelerin geçişleri ve çalışanların programı öğrenmeleri oldukça hızlıdır. Ayrıca, kullanıcı ekleme ve yetkilendirme gibi özellikleri de sistem içerisinden güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

AKINSOFT Wolvox Hızlı Satış Programı , Ön Muhasebe ile tam entegrasyonlu. 
Marketler ve satış noktalarında tam otomasyon sağlamak isteyen tüm işletmeler için.

 

Akınsoft Hızlı Satış Modülleri

Akınsoft Hızlı Satış Programı ön muhasebe ile tam entegre olarak çalışır. Bu sayede işletmenizin ön muhasebe işlerini hızlı ve güvenli bir şekilde çözebilirsiniz. Bu da size muhasebe ile daha az uğraşarak, işinize odaklanma imkanı verir.

Marketler ve Satış Noktalarında Tam Otomasyon Sağlamak İsteyen Tüm İşletmeler İçin.

Marketler, süper marketler, bakkallar, benzin istasyonları, okul kantinleri veya satışını kolay bir şekilde yürütmek isteyen tüm işletmeler için hazırlanmış olan WOLVOX Hızlı Satış Programı sayesinde satış işlemleriniz işlem karmaşasından arınarak, zaman- dan tasarruf etmenizi sağlıyor.