Wolvox ERP ile Her Şey Tek Ekranda

Wolvox ERP, firmaların içinde bulundukları sektörden bağımsız olarak tüm finans ve muhasebe süreçlerini baştan sona yönetebilmelerini sağlar. Ön muhasebeden giren bir işlemi, genel muhasebeden tekrar girmeye gerek kalmadan takip edebilme imkanı sunan Wolvox ERP, işletmelerin iş süreçlerini hızlandırarak karlılıklarını artırmalarına katkıda bulunur.

Esnek Yapı ve Kolay Kullanım

Wolvox ERP kullanıcılara kullanıcı dostu bir arayüz ve kişiselleştirilebilir bir yapı sunar. Sistem içerisinde yeni kullanıcı tanımlamak, çok şubeli firmalar için şube tanımlaması, menü kişiselleştirmesi gibi işlemler kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Ayrıca öğrenilmesi kolay yapısı ve diğer yazılımlarla entegre olabilen sistemi ile Wolvox, zaman kaybetmeden verim almanıza olanak tanır.

 

AKINSOFT Wolvox Genel Muhasebe, muhasebeciler ve mali müşavirler için geliştirilmiş çok kullanıcılı mali müşavir otomasyonudur.
Türkiye’nin en geniş çözüm ortağı ve hizmet ağı tarafından sunulan WOLVOX Genel
Muhasebe Yönetimi ile Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler, tüm işlemlerini net
ve pratik bir şekilde takip edilebilir, alınması gereken kritik yönetim kararlarını güvenilir veriler ışığında zamanında yapabilir ve ileriye dönük çalışmalar planlayarak uygulamalarına dahil edebilirler. Tam entegrasyonlu çalışan WOLVOX ERP, Genel Muhasebe,
Beyanname, Demirbaş ve İnsan Kaynakları Programları ile veri girişleriniz hızlanırken,
tercihinize bağlı olarak modülleri birbirinden bağımsız da kullanabilirsiniz.

KATALOG İNDİRMAK İÇİN TIKLAYIN

AKINSOFT Wolvox Genel Muhasebe, muhasebeciler ve mali müşavirler için geliştirilmiş çok kullanıcılı mali müşavir otomasyonudur. 

 

Wolvox ERP Modülleri

Wolvox ERP sistemi, her sektörden her firmanın ihtiyaçlarını karşılamak için pek çok modül bulundurur. Yazılım içerisinde desteklenen modüller ise şöyle; Cari, Cari2, Kasa, Stok, Stok2, Fatura, Çek-Senet, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Döviz Takip, Döviz Bürosu Depo, Lokasyon, Banka, Kartoteks (Barkod basımı), Pazarlama, Seri No-Garanti Takip, Taksit Takip, Seri Senet Basımı, Servis, Üretim, Bonus Sistemi, Tüp-Su Takip, MRPII, CRM, Zincir Pazarlama.

7/24 Destek 

Akınsoft Wolvox ERP sistemini firmanız için kullanmak istiyorsanız, tüm İzmir, Torbalı, Selçuk, Kuşadası başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’ne hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Yazılımı kullanmaya başladıktan sonra da yaşayacağınız tüm problemlerde uzman destek ekibimizle her an çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Ücretsiz Tanıtım
İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER AKINSOFT’TA.